Mammografia na Dzień Kobiet

piątek, 20 lutego 2015 14:13

Urząd Gminy Osie informuje o możliwości bezpłatnego badania mammograficznego w ramach NFZ dla pań w wieku 50 – 69 lat, które odbędzie się dnia 11 marca przy Stolarni Otlewski, ul. Semraua 50 :

Więcej: Mammografia na Dzień Kobiet

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

poniedziałek, 23 lutego 2015 09:34

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu propagowania i rozwijania kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie w 2015 roku :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

 

Wykaz kąpielisk

piątek, 20 lutego 2015 14:08

Ogłoszenie w sprawie przedstawienia do publicznej wiadomości projektu uchwały zawierającej wykaz kąpielisk w Gminie Osie na rok 2015.


Więcej: Wykaz kąpielisk

 

Strategia Powiatu

piątek, 20 lutego 2015 12:26

Powiat Świecki przystąpił do opracowania Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno – Gospodarczego Powiatu Świeckiego. Strategia ta będzie wskazywała potencjały i bariery poszczególnych obszarów, a także opisywała kierunki i cele rozwojowe w sferze społecznej i gospodarczej. Pozwoli ona również na wypracowanie niezbędnych dla powiatu świeckiego prorozwojowych przedsięwzięć infrastrukturalnych i społecznych. Projekt, który będzie znajdował się w pozytywnie zaopiniowanej Strategii będzie mógł być złożony w konkursie dedykowanym Obszarom Strategicznej Interwencji. Do przygotowania i realizacji Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Świeckiego zapraszamy wszystkie instytucje i podmioty, które mają wpływ na poprawę sytuacji społeczno-gospodarczej powiatu świeckiego :

Więcej: Strategia Powiatu

 

Dni Kultury i Sztuki w Osiu

piątek, 20 lutego 2015 12:22

Po raz kolejny nasz prężnie działający Gminny Ośrodek Kultury w Osiu zorganizował imprezę o nazwie "Dni Kultury i Sztuki w Osiu". Obchody rozpoczęły się 11 lutego b.r. III edycją konkursu tanecznego „…5,6,7,8”. Soliści i grupy taneczne napłynęły licznie z naszego jak i ościennych powiatów. Następnie rozpoczęły się prezentacje w ramach konkursu „Małe formy teatralne”. Jury w tym czasie oceniło prace plastyczne, nadesłane na konkurs „Roztańczmy świat”.

Więcej: Dni Kultury i Sztuki w Osiu

 

Uwaga! Szkolenie!

piątek, 20 lutego 2015 10:50

Urząd Gminy Osie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie, które odbędzie się dnia 12 marca 2015 r. o godzinie 10:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu. Tematem szkolenia będą instalacje fotowoltaiczne oraz możliwości ich dofinansowania.

Więcej: Uwaga! Szkolenie!

 

Udzielanie pożyczek mikro, małym i średnim przedsiębiorcom

poniedziałek, 16 lutego 2015 14:07

Na prośbę Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego sp. z o.o. w Toruniu przedstawiamy informację o funduszu i jego ofercie skierowanej dla  mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego. Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. został utworzony w 2004 roku przez samorząd województwa, który wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. jest jego udziałowcem. Fundusz nie jest spółką komercyjną, a zysk przeznaczany jest na działalność statutową i podwyższanie kapitału pożyczkowego.

Więcej: Udzielanie pożyczek mikro, małym i średnim przedsiębiorcom

 

Światełka

poniedziałek, 16 lutego 2015 13:52

Trzynasty raz, tradycyjnie w "Tłusty Czwartek" na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu odbyło się podsumowanie konkursu na najpiękniejsze dekoracje-świetlne posesji w okresie Bożonarodzeniowym sołectwa Osie. Komisja konkursowa w składzie: Janina Warzyńska, Henryk Waśkowski, Hanna Rink, Anna Górecka, przy udziale i pomocy Radnego Lecha Różyńskiego dokonała przeglądu posesji na terenie sołectwa. W wyniku pracy komisji nagrodzono 36 właścicieli posesji. Nagrody, talony na zakupy, przyznano w trzech kategoriach. Poniżej zdjęcia z wręczenia upominków dla tegorocznych laureatów konkursu.

Więcej: Światełka

 

Ogłoszenie o przetargu na budowę drogi gminnej w Nowym Jaszczu

wtorek, 10 lutego 2015 13:37

Wójt Gminy Osie ogłasza przetarg nieograniczony pn. "Budowa drogi gminnej w Nowym Jaszczu” :


Więcej: Ogłoszenie o przetargu na budowę drogi gminnej w Nowym Jaszczu

 

Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego

wtorek, 10 lutego 2015 09:56

Wójt Gminy Osie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Brzeziny, stanowiącego własność Gminy Osie. Kliknij tutaj >>>>>>>

 

Miedzno - Dzień Babci i Dziadka

poniedziałek, 09 lutego 2015 09:24

21 i 22 stycznia to szczególnie dni dla wnucząt, gdyż mogą złożyć swoim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Z tej właśnie okazji 24.01.2015 r. w świetlicy w Miedznie przy kawie i słodkim poczęstunku wnuczęta przedstawiły krótki program artystyczny oraz wręczyły własnoręcznie wykonane serduszka.

Więcej: Miedzno - Dzień Babci i Dziadka

 

Uwaga! Szkolenie!

poniedziałek, 09 lutego 2015 09:10

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Świeciu zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniu 19 lutego 2015 r. o godzinie 10:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu. Tematem szkolenia będzie: "Odstępstwo rolne. Dopłaty do materiału siewnego na wybranych przykładach”.

Więcej: Uwaga! Szkolenie!

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych

piątek, 06 lutego 2015 12:39

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2015 r. :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych

Dyżur radnego w Brzezinach

czwartek, 05 lutego 2015 09:38

Robert BocianInformujemy, że kolejny dyżur Roberta Bociana - radnego Rady Gminy Osie z okręgu wyborczego nr 8 odbędzie się w dniu 11.02.2015 roku (środa) w godzinach 18:00-19:00 w Remizie OSP w w Brzezinach. Radny Robert Bocian zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

piątek, 30 stycznia 2015 12:38

Wójt Gminy Osie informuje o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo” :

Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Informacja z otwarcia ofert - „Budowa ulicy Lipowej i Świerkowej w Osiu”

piątek, 30 stycznia 2015 12:30

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa ulicy Lipowej i Świerkowej w Osiu”:

Więcej: Informacja z otwarcia ofert - „Budowa ulicy Lipowej i Świerkowej w Osiu”

 

Ogłoszenie o konkursie ofert: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie

poniedziałek, 26 stycznia 2015 15:06

Wójt Gminy Osie ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2015 roku przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie.


Więcej: Ogłoszenie o konkursie ofert: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie

Konsultacje projektu programu opieki nad zwierzętami

środa, 21 stycznia 2015 09:39

W związku z opracowaniem projektu „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Osie w 2015 roku" Wójt Gminy Osie zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne oraz podmioty, o których mowa w art. 11a ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2013 r. poz. 856) do wzięcia udziału w konsultacjach w zakresie projektu „Programu opieki nad zwierzętami …..”.

Więcej: Konsultacje projektu programu opieki nad zwierzętami

 

Strona 19 z 60

«PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie»