Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe na realizację zadania publicznego

piątek, 08 maja 2015 11:38

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie WOPR na realizację zadania publicznego „Poprawa bezpieczeństwa na otwartych wodach ” :


Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe na realizację zadania publicznego

 

UWAGA!!! WYBORY

wtorek, 05 maja 2015 12:24

W związku z obecnie obowiązującym podziałem gminy Osie na stałe obwody głosowania Wójt Gminy Osie podaje do wiadomości wyborców informację o numerach i granicach obwodów głosowania i siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o lokalach wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, które są jednocześnie wyznaczone dla celów głosowania korespondencyjnego w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.

KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ TREŚĆ OGŁOSZENIA >>>>>>>>

 

VII Wojciechowy Festiwal Pieśni Chóralnej

wtorek, 05 maja 2015 09:50

W niedzielę, 26 kwietnia 2015 roku, po raz siódmy w kościele św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim odbył się VII Wojciechowy Festiwal Pieśni Chóralnej. W festiwalu wzięło udział 11 chórów, wśród nich Chorus Osensis z Osia, który zdobył srebrne pasmo. Serdeczne gratulacje!

Więcej: VII Wojciechowy Festiwal Pieśni Chóralnej

 

Pomoc dla projektu "Iluzjoniści"

wtorek, 05 maja 2015 08:35

Niecały miesiąc temu pisaliśmy o projekcie "Iluzjoniści", dzisiaj publikujemy kolejne informacje dotyczące crowdfundingu, gdzie można wspierać projekt:


Więcej: Pomoc dla projektu "Iluzjoniści"

 

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

wtorek, 05 maja 2015 08:02

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na : „Rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w miejscowości Wierzchy, gmina Osie” :


Więcej: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

Informacja z otwarcia ofert w przetargu: Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje

czwartek, 30 kwietnia 2015 13:01

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje”

Więcej: Informacja z otwarcia ofert w przetargu: Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje

 

Informacja z otwarcia ofert w przetargu pn. Rekultywacja ...

poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:33

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Rekultywacja Składowiska Odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w miejscowości Wierzchy, gmina Osie”

Więcej: Informacja z otwarcia ofert w przetargu pn. Rekultywacja ...

 

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

wtorek, 21 kwietnia 2015 14:29

Wójt Gminy Osie informuje o zmianie ogłoszenia o przetargu na „Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje” :


Więcej: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

 

Iluzjoniści

poniedziałek, 13 kwietnia 2015 11:41

"Iluzjoniści" to tytuł nowego filmu animowanego w reżyserii Sebastiana Kwidzińskiego i Marcina Roszczyniały. Prace rozpoczęto od nagrań lektorskich, zrealizowanych z Krakowie i Warszawie. Do głównych ról udało się namówić: Stanisława Tyma (role w filmach: "Miś", "Rejs", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz") - w roli Pana Parówkarza, Jerzego Bończaka (role w filmach: "Alternatywy 4", "Nic śmiesznego", "Przygody Pana Kleksa") - w roli Majewicza oraz Jana Peszka (role w filmach: "Pręgi", "Hiszpanka", "Syberiada polska") w roli Jodlowskiego. Jak można się spodziewać, fabuła przeniesie widzów w świat złotej ery magii cyrku. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z sesji nagraniowej - dubbingu.

Więcej: Iluzjoniści

 

Ogłoszenie o przetargu na „Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje”

piątek, 10 kwietnia 2015 13:58

Wójt Gminy Osie ogłasza przetarg nieograniczony pn. „Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje” :

Więcej: Ogłoszenie o przetargu na „Przebudowa drogi Wierzchy – Zdroje”

 

Projekt Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

wtorek, 07 kwietnia 2015 12:26

Wójt Gminy Osie zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu i możliwości zapoznania się w terminie od 07.04.2015 r. do 28.04.2015 r. z projektem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Osie

Więcej: Projekt Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

 

Życzenia świąteczne

piątek, 03 kwietnia 2015 12:30

Wszystkim mieszkańcom i gościom naszej Gminy życzymy świąt pełnych spokoju i nadziei, udanych spotkań w gronie najbliższych, odpoczynku i odprężenia. Zdrowych, wesołych, pogodnych oraz pełnych wiosennego nastroju Świąt Wielkanocnych życzą:

Przewodniczący Rady Gminy Osie - Roman Waśkowski wraz z radnymi Rady Gminy Osie,

Wójt Gminy Osie - Michał Grabski z pracownikami Urzędu Gminy Osie.


alt

 

Kolejny sukces chóru Chorus Osensis

piątek, 03 kwietnia 2015 08:15

W dniach 27-29 marca odbył się II Międzynarodowy Szczeciński Festiwal Muzyki Pasyjnej. Chór Chorus Osensis pod dyrekcją Michała Rajewskiego zdobył uznanie międzynarodowego jury i otrzymał Srebrne Pasmo (II miejsce) spośród 28 chórów z Polski, Litwy i Niemiec. W ramach wyjazdu oscy chórzyści wystąpili na koncercie towarzyszącym w kościele pod wezwaniem św. Jana w Stargardzie Szczecińskim. Po raz kolejny, serdeczne gratulacje! 


Więcej: Kolejny sukces chóru Chorus Osensis

Konkurs na nowy plac zabaw we Wierzchach

wtorek, 31 marca 2015 13:04

Podwórko NIVEAW imieniu dzieci z Wierzchów informujemy, że Gmina Osie złożyła akces udziału w ogólnopolskim konkursie Podwórko NIVEA. Zgłoszona lokalizacja obejmuje teren przy Szkole Podstawowej we Wierzchach. W ramach konkursu organizator wybuduje Podwórko NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Aby jednak znaleźć się w tej doborowej stawce, musimy uzyskać stosowną ilość głosów. Dlatego już od 1 kwietnia br. wszystkich internautów i sympatyków  naszej gminy zachęcamy do wsparcia tej akcji i udziału w ogólnopolskim głosowaniu Internautów. Nasza lokalizacja została już wprowadzona do systemu, dzięki czemu widnieje na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl/podworko w zakładce Twoja Lokalizacja. Wasze internetowe wsparcie może przyczynić się do powstania Rodzinnego Miejsca Zabaw, miejsca w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie i w aktywny sposób spędzić wolny czas. Zgodnie z zasadami Konkursu już 1 kwietnia możesz wziąć udział w akcji i głosować, aby Podwórko NIVEA powstało przy Szkole Podstawowej we Wierzchach! Każdego dnia można oddać jeden głos. Głos na miarę wygranej naszych dzieci.

Więcej: Konkurs na nowy plac zabaw we Wierzchach

 

Sprawdź zaktualizowaną Ewidencję Gruntów i Budynków

wtorek, 31 marca 2015 12:34

Starosta Powiatu Świeckiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyłożenie projektu pod nazwą „Uzupełnienie ewidencji gruntów i budynków, dystrybucja zbioru danych o działkach, budynkach i lokalach na terenie województwa kujawsko – pomorskiego jako elementy infrastruktury przestrzennej” do siedziby Powiatu Świeckiego w Świeciu ul. Gen. Józefa Hallera 9 pokój 108 (parter) w dniach od 30.03.2015 do 20.04.2015 w godzinach od 8:00 do 15:00. Projekt obejmuje: Gminy: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świekatowo, Świecie, Warlubie, Miasta: Świecie i Nowe

Więcej: Sprawdź zaktualizowaną Ewidencję Gruntów i Budynków

Prośba o wypełnienie ankiety

poniedziałek, 30 marca 2015 12:09

W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Obszaru Społeczno - Gospodarczego powiatu świeckiego przez firmę Dorfin Grant Thornton prosimy  o udzielenie odpowiedzi na pytania z poniższej ankiety nt. aktualnej sytuacji Waszych przedsiębiorstw.
Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut, a zebrane informacje ułatwią  zaplanowanie działań prowadzących do poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Wykaz i dane kontaktowe do sołtysów

poniedziałek, 30 marca 2015 07:43

Tablica sołtysowaW związku z minionymi wyborami sołtysów poniżej przedstawiamy aktualny wykaz sołtysów w kadencji 2015-2019 wraz z danymi kontaktowymi.Więcej: Wykaz i dane kontaktowe do sołtysów

Chór Chorus Osensis

środa, 25 marca 2015 11:23

W minioną sobotę 21 marca 2015 roku, w parafii św. Mateusza w Nowem odbył się III Festiwal Pieśni Pasyjnej, gdzie chór Chorus Osensis pod dyrekcją Michała Rajewskiego wyśpiewał Złote Pasmo,otrzymał również Puchar Starosty Świeckiego. W muzycznej rywalizacji wzięły udział chóry z Chełmna, Chojnic, Piaseczna, Osia, Skarszew, Starogardu Gd., Gdańska, Warlubia i Aleksandrowa Kujawskiego. Serdecznie gratulujemy!


Więcej: Chór Chorus Osensis

 

Strona 19 z 62

«PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie»