Pruskie- zimowe ferie w świetlicy

środa, 12 lutego 2014 09:18

W czasie tegorocznych zimowych ferii, wszystkie dzieci i młodzież szkolna ze wsi Pruskie mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach przygotowanych dla nich przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie. Każdy z sześciu dni zajęć miał inną tematykę. Był dzień świetlicowych gier sportowych ,w którym starsi uczestnicy startowali w zawodach tenisa stołowego, rzutów strzałkami do tarcz, młodsi kręcili hula-hop, grali w świetlicowego hokeja i robili ilustracje do wysłuchanej wcześniej bajki. Warto było brać udział w zawodach, ponieważ dla wszystkich zawodników przygotowane były nagrody i upominki. Każdego dnia kolejni rodzice przygotowywali dzieciom ciepły posiłek w świetlicowej kuchni.

Więcej: Pruskie- zimowe ferie w świetlicy

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu na wsparcie zadań publicznych

wtorek, 11 lutego 2014 11:34

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu propagowania i rozwijania kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie w 2014 roku :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu na wsparcie zadań publicznych

 

Jasełka 2013/2014

poniedziałek, 10 lutego 2014 08:07

26.12.2013 r. w kościele parafialnym w Osiu, a 19.01.2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu odbyły się jasełka. Słowo wsprowadzenia wygłosił ks. proboszcz Konrad Baumgart, a jasełka rozopczęły się śpiewem kolędy "Wśród Nocnej Ciszy", a zakończyły  kolędą "Dzisiaj w Betlejem". Swoim pięknym śpiewem obie uroczystości uświetlniły Chorus Osensis oraz zespół Chabry pod przewodnictwem Michała Rajewskiego oraz Chór Dziecięcy Promyk prowadzony przez Danutę Karwasz i Annę Kolodziejczak. Na przedstawienie przybyło bardzo wielu wiernych, aktorów nagrodzono gromkimi brawami. Ksiądz proboszcz podziękował wszystkim aktorom za przygotowane jasełka, podziękował równiez licznie zgromadzonym wiernym, którzy byli uczestnikami przedstawienia i podkreślił, że jasełkowe spotkanie ubogaciło przeżycie pięknego Bożonarodzeniowego czasu niosącego do ludzkich serc dobroć, radość, życzliwość, pokój i miłość. Cytując jego slowa: "Przeminą święta, ale w naszych sercach i naszych domach niech każdego dnia zwycięża przesłanie, i wierzymy w Syna Bożego, który do nas przyszedł i według Jego słów żyć pragniemy. Niech On ma nas w swojej opiece i niech nam Błogosławi".

Więcej: Jasełka 2013/2014

 

Wykaz kąpielisk

poniedziałek, 10 lutego 2014 09:24

Ogłoszenie w sprawie przedstawienia do publicznej wiadomości projektu uchwały zawierającej wykaz kąpielisk w Gminie Osie na rok 2014.

Więcej: Wykaz kąpielisk

 

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko młodszego referenta

środa, 05 lutego 2014 14:22

Przewodnicząca Komisji ds. naboru Beata Jagła ogłasza Listę kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko młodszego referenta ds. rozliczania opłat za odpady komunalne w Urzędzie Gminy Osie.

Więcej: Lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko młodszego referenta

 

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Budowa kanalizacji we wsi Radańska

środa, 05 lutego 2014 12:21

Wójt Gminy Osie informuje o udzieleniu w dniu 31.01.2014 r. zamówienia publicznego pn. Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z przepompowniami dla m. Radańska i Osie.

Więcej: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Budowa kanalizacji we wsi Radańska

 

Informacja z otwarcia ofert - Budowa boiska we Wierzchach

środa, 05 lutego 2014 11:14

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.„Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej w miejscowości Wierzchy”

Więcej: Informacja z otwarcia ofert - Budowa boiska we Wierzchach

 

Pytanie 2 do przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

piątek, 31 stycznia 2014 14:29

W związku z zapytaniem oferenta, które wpłynęło w dniu 28.01.2014 r. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych wyjaśnia, co następuje:

Więcej: Pytanie 2 do przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

 

Spotkania z Mikołajem w Pruskich

czwartek, 30 stycznia 2014 09:28

21 grudnia 2013 r. w świetlicy w Pruskich odbyło się spotkanie z Mikołajem. Rozstrzygnięto też na nim konkurs na ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci. Organizatorem spotkania był sołtys Piotr Pilarski wraz z radą sołecką. Sponsorami byli Pan Roman Waśkowski Przewodniczący Rady Gminy oraz Sołtys wraz z Radą Sołecką Wsi Pruskie. Poniżej kilka zdjęć z tej jakże wesołej uroczystości : 

Więcej: Spotkania z Mikołajem w Pruskich

 

Pytanie 1 do przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

środa, 29 stycznia 2014 15:16

W związku z zapytaniem oferenta, które wpłynęło w dniu 23.01.2014 r. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych wyjaśnia, co następuje:

Więcej: Pytanie 1 do przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu na wsparcie zadań publicznych

środa, 29 stycznia 2014 14:43

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2014 r. :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu na wsparcie zadań publicznych

 

UWAGA KURENDA!

środa, 29 stycznia 2014 14:20

Uprzejmie informuję, iż producenci rolni mogą składać wnioski do Wójta Gminy Osie (dotyczy użytków rolnych położonych na terenie gminy Osie) o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej do wysokości kwoty zwrotu określonej na 2014 r. tj. 81,70 zł / ha (0,95 zł / 1l, nie więcej niż 86 l / 1 ha)  w terminach :

Więcej: UWAGA KURENDA!

 

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Budowa boiska we Wierzchach

czwartek, 23 stycznia 2014 11:28

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu na zadanie pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej w miejscowości Wierzchy”.

Więcej: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - Budowa boiska we Wierzchach

Ogłoszenie o zmianie treści SIWZ - Budowa boiska we Wierzchach

czwartek, 23 stycznia 2014 11:07

Ogłoszenie o zmianie treści SIWZ w postępowaniu prowadzonym pod nazwą „Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej w miejscowości Wierzchy”.

Więcej: Ogłoszenie o zmianie treści SIWZ - Budowa boiska we Wierzchach

 

Ogłoszenie o przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

poniedziałek, 20 stycznia 2014 15:23

Wójt Gminy Osie ogłasza przetarg nieograniczony pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej w miejscowości Wierzchy”

Więcej: Ogłoszenie o przetargu - Budowa boiska we Wierzchach

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

poniedziałek, 20 stycznia 2014 14:51

Wójt Gminy Osie informuje o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego pt. „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo" :


Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

 

"Moja posesja w okresie Świąt Bożego Narodzenia"

poniedziałek, 20 stycznia 2014 13:11

Dnia 27.12.2013 roku Komisja w składzie: Janina Warzyńska - sołtys, Anna Górecka, Hanna Rink oraz Henryk Waśkowski - członkowie rady sołeckiej, dokonała przeglądu posesji pod kątem ich świątecznego wystroju. Wyróżnione zostały 44 posesje ocenione w skali od 1 do 3. Wreczenie nagród dla wszystkich wyróżnionych nastąpi tradycyjnie w "tłusty czwartek", tj. 27.02.2014 r. na spotkaniu przy kawie i pączkach. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć naszych "przystrojonych" posesji :

Więcej: "Moja posesja w okresie Świąt Bożego Narodzenia"

Zawiadomienie o wyborze oferty - Budowa kanalizacji we wsi Radańska

poniedziałek, 20 stycznia 2014 12:25

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z przepompowniami dla m. Radańska i Osie.

Więcej: Zawiadomienie o wyborze oferty - Budowa kanalizacji we wsi Radańska

 

Strona 2 z 33

«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»